تبلیغات
دندانپزشکی - مطالب خرداد 1394
نویسندگان دندانپزشکی

دوره درمان ارتودنسی را با رعایت یکسری نکات می توان کمتر کرد.عواملی تاثیر گذار در دوره درمان ارتودنسی وجود دارد که باید به آن ها توجه بیشتری داشته باشید. در آغاز این قسمت ذکر این نکته لازم و ضروری است که تمام مواد و وسایل شرح داده شده در این مجموعه مقالات همراه با دانش و مهارت متخصصان ارتودنسی و نیز وقت و هزینه صرف شده همه و همه در جهت رفع مشکل شما دوست گرامی است.


ادامه مطلب

[ چهارشنبه 6 خرداد 1394 ] [ 10:55 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]

بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است. به همین دلیل می خواهیم بصورت تخصصی در مورد بهداشت دهان و دندان صحبت کنیم. جهت سلامتی، بهداشت دهان و دندان را جدی بگیرید. در ابتدا شما را با مفهوم بهداشت آشنا می کنیم. سپس در مورد پوسیدگی های دندان و علل و نقاطی که پوسیدگی رخ می دهد صحبت می کنیم. و همچنین نقش تنفس دهانی در پوسیدگی و بهداشت دندان ها و بیماری های لثه بحث می کنیم.


ادامه مطلب

[ چهارشنبه 6 خرداد 1394 ] [ 10:53 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]

در این بخش شما را با انواع پروتزهای دندانی آشنا می کنیم. همچنین در مورد پروتزهای دندانی بیشتر توضیح می دهیم تا همه چیز در مورد پروتزهای دندانی را بدانید. پروتز به وسیله ای گفته میشود که جانشین یک عضو از دست رفته بدن گردد ، دست ویا پای مصنوعی نمونه هائی ازپروتز هستند. در ادامه بیشتر در مورد پروتزهای دندانی صحبت می کنیم تا هرگونه سوال در مورد پروتز دندان دارید، به پاسخ مورد نظر برسید.


ادامه مطلب

[ شنبه 2 خرداد 1394 ] [ 09:45 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]
درباره وبلاگ دندانپزشکی

بهداشت دهان و دندان در وبلاگ دندانپزشکی
آمار وبلاگ دندانپزشکی
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :