تبلیغات
دندانپزشکی - دندانپزشکی بدون درد ، اضطراب و احساس نگرانی
نویسندگان دندانپزشکی

در اینجا به مبحث دندانپزشکی بدون درد می پردازیم. همه ی افرادی که به دندانپزشکی مراجعه می کنند به دنبال درمان دندان ها بدون اضطراب و احساس نگرانی هستند. تنها عاملی که دندانپزشکی را ناخوشایند می کند درد در حین اعمال دندانپزشکی است.
دندانپزشکی بدون درد رویکردی است که درد را در حین اعمال ‏دندانپزشکی حذف می کند و به هراس از دندانپزشکی پایان می دهد.از روشهای متنوعی برای جلوگیری از هراس و درد در حین اعمال دندانپزشکی ‏استفاده می شود.

  1. با ایجاد محیطی صمیمی و آرام و انتظار کشیدن کمترمراجعین قبل از کارهای دندانپزشکی آرامش روانی مراجعین کمتر میشود .
  2. در افراد بسیار مضطرب با تجویز دارو های آرامش بخش با دوز بسیار کم این اضطراب مرتفع ‏خواهد شد ‏. توضیح کامل در مورد روند درمان توسط دندانپزشک و در جریان قرار گرفتن مراجعین از ‏پروسه درمان و همراهی آنان تا پایان درمان بخش اعظمی از سوالات ونگرانی ها را مرتفع می کند.
  3. قبل از انجام اعمال دندانپزشکی توسط ژل های بی حس کننده موضعی روی ناحیه درمان از درد ‏تزریق به میزان قابل توجهی کاسته می شود .‏ بی حسی کامل ناحیه درمان در حین اعمال دندانپزشکی تجربه ای وصف ناشدنی رااز درمان های ‏دندانپزشکی به خاطره ها می افزاید ‏ و این همه در مورد اطفال و کسانی که اولین تجربه ها را می خواند بگذرانند بسیار حای اهمیت است
  4. ‏نیاز به ذکر نیست که اولین تجربه همیشه در خاطر می ماند ‏ با انجام درمان روی چند دندان دریک جلسه ار تعداد دفعات مراجعه کاسته می شود و این چیزی ‏است که اغلب مراجعین خواستار آن هستند.[ یکشنبه 30 فروردین 1394 ] [ 09:03 ق.ظ ] [ مدیر مجله ]
درباره وبلاگ دندانپزشکی

بهداشت دهان و دندان در وبلاگ دندانپزشکی
آمار وبلاگ دندانپزشکی
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :